Nasza wizja

AVON jest Światowym liderem na rynku kosmetycznym, firmą, która oferuje kobietom możliwość najwygodniejszych bezpośrednich zakupów. Osiągnęliśmy tę pozycję dzięki rozumieniu i zaspokajaniu aspiracji oraz unikalnych potrzeb kobiet i ich rodzin. Wizja Avonu reprezentuje nasze najwyższe dążenia. Stanowi cel, jest powodem, dla którego istniejemy jako firma. Naszą Wizją jest, by być firmą, która najlepiej rozumie i zaspokaja potrzeby kobiet na całym Świecie w zakresie produktu, obsługi i samorealizacji.


 

Nasza misja

Misja Avonu określa długoterminowe cele w odniesieniu do tych, którym służymy: naszych Klientów, naszych Konsultantek, naszych Pracowników oraz kobiet całego Świata.

Naszą Misją jest być:
Liderem wśród firm kosmetycznych na całym Świecie
Będziemy tworzyć unikalny asortyment kosmetyków oraz związanych z nimi produktów, starając się przewyższyć konkurencję jeśi chodzi o jakość, nowatorstwo i wartość naszych produktów oraz stale poprawiać wizerunek Avonu, aby stać się ulubioną firmą kosmetyczną kobiet na całym świecie.

Firmą wybieraną przez kobiety
Będziemy firmą, od której kobiety najchętniej kupują, ponieważ oferujemy im dogodny wybór wielu produktów i zapewniamy osobisty kontakt z Konsultantką, przez co nawiązujemy długotrwałe relacje z naszymi Klientami.

Najlepszym sprzedawcą bezpośrednim
Będziemy umacniać naszą pozycję wśród przedsiębiorstw sprzedaży bezpośredniej i będziemy liderem przemian tego kanału dystrybucji, oferując moźliwości kariery, która zapewnia znakomite zarobki, nagrody, obsługę oraz wsparcie, aby współpraca z Avonem była łatwa i przynosząca satysfakcję oraz wzmacniaća wizerunek przemysłu sprzedaży bezpośredniej.

Najlepszym miejscem pracy
Będziemy słynąć jako firma wzorcowa w zakresie przywództwa, co będziemy okazywać poprzez nasze zaangażowanie na rzecz osiągania najwyższych standardów, szacunku dla odmienności oraz zobowiązanie do stwarzania wyjątkowych możliwości rozwoju, które pozwolą naszym Pracownikom w pełni rozwinąć ich potencjał.

Największą fundacją na rzecz kobiet
Staniemy się światowym liderem wśród firm popierających działania na rzecz zdrowia i dobrobytu kobiet na całym świecie poprzez programy charytatywne skierowane w szczególności na walkę z rakiem piersi oraz dawanie kobietom szans uzyskania niezależności ekonomicznej.

Najbardziej cenioną firmą
Będziemy dostarczać naszym Akcjonariuszom godziwy zwrot z ich inwestycji poprzez nieustanne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i stałe poprawianie zyskowności – będziemy firmą dbającą o odpowiedzialność społeczną i kierującą się etyką, firmą, która będzie naśladowana jako wzorzec sukcesu.